Kızının Nikahını Kıydı

Hüseyin Sözlü

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’nın kızı Nilay, Ayten-Arif Okut çiftinin evlatları Onur ile hayatını birleştirdi. Navona Otel’de gerçekleştirilen düğün Mersin protokolünü de bir araya getirdi.

 

Eşi Aydan Tuna ile birlikte davetlileri kapıda karşılayan Başkan Tuna, kızının nikah akitini de kendisi gerçekleştirdi. Düğünde çiftin nikah şahitliklerini ise MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Oktay Öztürk, Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü üstlendi.
Başkan Tuna, duygusal anlar yaşadığı nikah işlemi sırasında genç çifte mutluluk diledi, evlilikte sevgi ile saygının önemine işaret etti, vatana ve millete hayırlı evlatlar yetiştirmelerini istedi. Evlilik cüzdanını ise MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Oktay Öztürk hayırlı olsun dileklerini ileterek, Gelin Hanıma teslim etti.

 
MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’de gönderdiği telgrafla genç çifte mutluluklar dileyerek davetliler nezdinde Başkan Tuna ve eşi Aydan Hanım’a hayırlı olsun dileklerini iletti.
Nikah işleminin ardından genç çift ve davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here