Büyükşehir İftarda Buluştu

Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Ramazan ayının ikinci gününde ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve MESKİ daire başkanları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

 
Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi havuz başında gerçekleştirilen iftar yemeğine, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve eşi Hatice Kocamaz, Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı, Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Akdeniz Belediye Başkanı Hamdi Bilge Aktaş, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Devran Kutlugün, MESKİ Genel Müdürü Baha Günhan Güngördü, Mersin Büyükşehir Belediyesi genel sekreter yardımcıları, Mersin Büyükşehir Belediyesi başkan danışmanları, Büyükşehir Belediyesi ve MESKİ daire başkanları ile meclis üyeleri katıldı.

 
İftar yemeğinde konuşma yapan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Öncelikle hepinizin mübarek Ramazan’ını tebrik ediyorum. Ülkemiz için, Mersinimiz için, insanlık âlemi için ve belediyemiz için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

 
Ramazan ayının ulviyetinden bahseden Başkan Kocamaz, “İstedik ki sizlerle hemen Ramazan’ın başında bir araya gelelim ve Ramazan’ı hep birlikte karşılayalım. Huşu içerisinde ibadetlerimizi yapmak üzere böyle bir birlikteliği oluşturalım istedik. Buraya kadar geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte huzur içerisinde, barış içerisinde memleketimize hizmet yolunda ilerleyeceğiz. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bugüne kadar gösterdiğiniz gayretler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Mersin halkı adına sizlere Allah razı olsun diyorum. İnşallah bundan sonra yapacağımız hizmetlerle de Mersin halkının mutluluğunu hep birlikte artıracağız” şeklinde konuştu.

 
İftar yemeğinde bulunan ilçe belediye başkanlarına teşekkür eden Başkan Kocamaz, “Bütün ilçelerimizde, siyasi parti ayrımı yapmadan uyum içerisinde Mersinlilere hizmet verme gayreti içerisindeyiz. Zaten önemli olan vatandaşa hizmetse bunun ilçe belediyesi ya da Büyükşehir Belediyesi olması önemli değil. Önemli olan vatandaşlarımızın mahalli müşterek ihtiyaçlarını gidermek, onların beklentilerine cevap verebilmek ve onların mutluluğunu artırabilmek. Ben hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here